Narodeniny členov od 1.4. do 30.4.2019
           
  Meno Priezvisko výročie MO APVV
  Ján AMBROZ   56 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján AZOR   69 BANSKÁ BYSTRICA
  Rudolf BABIAK   63 BANSKÁ BYSTRICA
  Vojtech BEZÁK   65 BANSKÁ BYSTRICA
  Margita BIELIKOVÁ   72 BANSKÁ BYSTRICA
  Branislav BOSÁK   74 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján CIBRIN   64 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján DANČO   57 BANSKÁ BYSTRICA
  Martin FABÍK   59 BANSKÁ BYSTRICA
  Peter GALÁT   76 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef GAZDA   73 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan HEGEDUŠ   56 BANSKÁ BYSTRICA
  Marián HOCSÁK   48 BANSKÁ BYSTRICA
  Zoltán HORVÁTH   51 BANSKÁ BYSTRICA
  Marián JAZBEC   66 BANSKÁ BYSTRICA
  Ľubomír KOSTELNÍK   56 BANSKÁ BYSTRICA
  Miloslav KROUPA   67 BANSKÁ BYSTRICA
  Samuel KRUPA   71 BANSKÁ BYSTRICA
  Miroslav KULA   53 BANSKÁ BYSTRICA
  Dušan LICHNER   55 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján MASNICA   59 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef MATEJKA   62 BANSKÁ BYSTRICA
  Igor MICHALOV   70 BANSKÁ BYSTRICA
  Miroslav MIKLOŠ   57 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef MRAVEC   50 BANSKÁ BYSTRICA
  Dáša NECPALOVÁ   62 BANSKÁ BYSTRICA
  Ivan NOGA   63 BANSKÁ BYSTRICA
  Branislav ONDREJKA   59 BANSKÁ BYSTRICA
  Peter OSTRIHOŇ   52 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef PÁNIS   70 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján RAČKO   58 BANSKÁ BYSTRICA
  Miroslav SMÄDO   46 BANSKÁ BYSTRICA
  František ADAMOVIČ   62 BARDEJOV
  Stanislav BAJCURA   59 BARDEJOV
  Dušan BUKOVSKÝ   64 BARDEJOV
  Andrej GMITTER   61 BARDEJOV
  Štefan JACEČKO   64 BARDEJOV
  Ján JACKANIN   72 BARDEJOV
  Michal MIKULA   51 BARDEJOV
  Martin MIŠTO   52 BARDEJOV
  Zdeno PETRIGAL   58 BARDEJOV
  Andrej REDAJ   68 BARDEJOV
  Peter ROJKO   71 BARDEJOV
  Jaroslav SAHAJDA   59 BARDEJOV
  Marián STRAKA   63 BARDEJOV
  Ján VAŠUTA   66 BARDEJOV
  Pavel CERVA   67 BRATISLAVA II
  Attila CSÖLLEI   58 BRATISLAVA II
  Pavol DRAGÚŇ   71 BRATISLAVA II
  Vladimír ĎURIŠIN   61 BRATISLAVA II
  Rudolf FARKAŠ   65 BRATISLAVA II
  Jozef HERODEK   61 BRATISLAVA II
  Anna JURÁČIKOVÁ   67 BRATISLAVA II
  Ladislav KAPICZ   70 BRATISLAVA II
  Jozef KOVALOVSKÝ   65 BRATISLAVA II
  Juraj MATIAŠKO   63 BRATISLAVA II
  Drahomír MIKULÁŠ   64 BRATISLAVA II
  Alžbeta REHÁKOVÁ   70 BRATISLAVA II
  Robert REPASKÝ   50 BRATISLAVA II
  Igor VYKUKAL   71 BRATISLAVA II
  Ignác BRESTOVANSKÝ   62 BRATISLAVA IV
  Eduard GARAI   78 BRATISLAVA IV
  Miroslav KOLLÁRIK   59 BRATISLAVA IV
  Ľuboslav LOPATKA   54 BRATISLAVA IV
  Mariana MENTELOVÁ   67 BRATISLAVA IV
  Peter NOVAJOVSKÝ   56 BRATISLAVA IV
  Štefan OMASTA   63 BRATISLAVA IV
  Mária PAVLÍKOVÁ   51 BRATISLAVA IV
  JAROSLAV PENC   59 BRATISLAVA IV
  Ladislav SPEVÁR   70 BRATISLAVA IV
  Rudolf TUROŇ   65 BRATISLAVA IV
  Katarína ANDRÁSSYOVÁ   75 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ondrej BARTA   78 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ladislav BOGYAI   63 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Andrej BRIŠKO   54 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ladislav BUGÁR   54 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ivan BUCH   69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ján CIKLAMINI   69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Roman DANIŠ   52 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Milan DOLINSKÝ   61 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Rudolf GROŠAFT   74 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Imrich HOLOCSI   55 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Štefan KOLENČÍK   53 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ladislav KOZELKA   72 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Rudolf KUBICA   68 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ľuboš LIPAN   55 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Tibor POÓR   56 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Oľga SMOLÍČKOVÁ   69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Kamil ŠTEFÁNEK   46 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Vladimír THOMKA   65 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Katarína TÓTHOVÁ   51 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Marián VRCHOVSKÝ   59 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Dušan BALLA   66 BRATISLAVA V
  Igor FLIMEL   65 BRATISLAVA V
  Gejza FÜSI   60 BRATISLAVA V
  Imrich GÖNDÖR   65 BRATISLAVA V
  Miroslav GREGOR   67 BRATISLAVA V
  Stanislav HALAJ   65 BRATISLAVA V
  Josef HOLAŇ   72 BRATISLAVA V
  Michal KERBČÁR   63 BRATISLAVA V
  Ján KOVÁČIK   68 BRATISLAVA V
  Miroslav LÍŠKA   63 BRATISLAVA V
  Ladislav MAJCHER   66 BRATISLAVA V
  Ladislav MIKO   69 BRATISLAVA V
  Miroslav NYGRIN   68 BRATISLAVA V
  Peter PAJONK   47 BRATISLAVA V
  Karol PETRŽÍLKA   64 BRATISLAVA V
  Dušan SEŇAN   65 BRATISLAVA V
  Ivan SLÁDEK   56 BRATISLAVA V
  Jaroslav TULEJA   55 BRATISLAVA V
  Peter ŽILAVÝ   68 BRATISLAVA V
  Štefan CENIGA   62 ČADCA
  Ján ČANECKÝ   61 ČADCA
  Pavel ČANECKÝ   78 ČADCA
  Július ČASNOCHA   59 ČADCA
  Ján GOMOLA   67 ČADCA
  Jozef JAŠUREK   56 ČADCA
  Marcel KULLA   48 ČADCA
  Ján LIŠČÁK   66 ČADCA
  Pavol LOBODÁŠ   67 ČADCA
  František PALÍK   82 ČADCA
  Jaroslav SERAFIN   56 ČADCA
  Štefan ŠIMUNEK   64 ČADCA
  Marián ŠUPČÍK   56 ČADCA
  Peter BAJÁK   51 DOLNÝ KUBÍN
  Bohumil BOLEK   77 DOLNÝ KUBÍN
  Peter BRTKO   60 DOLNÝ KUBÍN
  Pavol GARGULÁK   57 DOLNÝ KUBÍN
  Jozef HAJIČEK   62 DOLNÝ KUBÍN
  Ivan HANČÁK   63 DOLNÝ KUBÍN
  Milan HOLKO   58 DOLNÝ KUBÍN
  Slavomír JANÁK   50 DOLNÝ KUBÍN
  Štefan KOLCUN   55 DOLNÝ KUBÍN
  Peter KUBÁŇ   52 DOLNÝ KUBÍN
  František KYPTA   62 DOLNÝ KUBÍN
  Jozef LIPNIČAN   62 DOLNÝ KUBÍN
  Milan MACURA   78 DOLNÝ KUBÍN
  Juraj MAČUHA   60 DOLNÝ KUBÍN
  Jozef MEŠKO   69 DOLNÝ KUBÍN
  Milan PÁLEŠ   50 DOLNÝ KUBÍN
  Milan PIROH   64 DOLNÝ KUBÍN
  Dominik ŠKORVÁNEK   64 DOLNÝ KUBÍN
  Milan ŠTRBÁŇ   62 DOLNÝ KUBÍN
  Jaroslav VRÁBEĽ   47 DOLNÝ KUBÍN
  Vladimír ZACHAR   71 DOLNÝ KUBÍN
  Štefan BITTERA   65 DUNAJSKÁ STREDA
  Zoltán KISS   64 DUNAJSKÁ STREDA
  László NAGY   57 DUNAJSKÁ STREDA
  Alexander SZELLE   56 DUNAJSKÁ STREDA
  Jozef SZISZÁK   69 DUNAJSKÁ STREDA
  Gabriela BOGNÁROVÁ   66 GALANTA
  Július ELIÁŠ   71 GALANTA
  Ján CHLPOŠ   66 GALANTA
  Pavel RAČKO   68 GALANTA
  Ladislav SMOLKA   62 KOMÁRNO
  Viliam SZABÓ   52 KOMÁRNO
  Jozef AMRICH   69 KOŠICE
  Peter ARVAI   62 KOŠICE
  Miroslav ASTALOŠ   57 KOŠICE
  František BACHER   74 KOŠICE
  Ivan BARTOŠ   76 KOŠICE
  Marián BAŤALA   65 KOŠICE
  Jaroslav BRÖSTL   63 KOŠICE
  Ján CAP   68 KOŠICE
  Jozef ČEKAN   67 KOŠICE
  Jozef DIENEŠ   71 KOŠICE
  Jaroslav ĎUBEK   53 KOŠICE
  Peter FARKAŠ   51 KOŠICE
  Ján FERENCZ   77 KOŠICE
  Miroslav GAJDZIK   52 KOŠICE
  Milan GIRČÁK   76 KOŠICE
  Miloslav GREGA   71 KOŠICE
  Peter HABIŇÁK   51 KOŠICE
  Miroslav HAMRÁK   47 KOŠICE
  Jaroslav HERBERT   50 KOŠICE
  Mikuláš HUDÁK   75 KOŠICE
  Viktor HUTYRA   74 KOŠICE
  Štefan JAKABOVIČ   62 KOŠICE
  Štefan JENČI   76 KOŠICE
  Jozef KERKEŠ   65 KOŠICE
  Štefan KINLOVIČ   57 KOŠICE
  Vladimír KISTER   48 KOŠICE
  Miroslav KLUSKA   58 KOŠICE
  Emil KOLCUN   65 KOŠICE
  Rudolf KOLESÁR   67 KOŠICE
  Michal KORYTKO   69 KOŠICE
  Štefan KOŠŠUTH   68 KOŠICE
  Jaroslav KURCINA   71 KOŠICE
  Vladimír KURCINA   74 KOŠICE
  Ján LABIČ   61 KOŠICE
  Ján LEITNER   68 KOŠICE
  Bartolomej LISZKAI   67 KOŠICE
  Vladimír LYSÝ   53 KOŠICE
  Irena MACHOVÁ   69 KOŠICE
  Igor MARCIN   48 KOŠICE
  Jozef MATIS   52 KOŠICE
  Jozef MELNÍK   59 KOŠICE
  František MIHÓK   54 KOŠICE
  Miroslav MICHAĽANSKÝ   61 KOŠICE
  Stanislav MIKA   60 KOŠICE
  Štefan MINĎAK   70 KOŠICE
  Juraj NEMČÍK   78 KOŠICE
  Magdaléna OROSOVÁ   58 KOŠICE
  Juraj PALADI   69 KOŠICE
  Andrej PELLA   62 KOŠICE
  František PILLÁR   52 KOŠICE
  František SPIŠÁK   71 KOŠICE
  Zdeněk SVETLÍK   65 KOŠICE
  Pavol ŠOLC   67 KOŠICE
  Juraj ŠPIELMANN   60 KOŠICE
  Štefan TOMKO   71 KOŠICE
  Gabriela TOMKOVÁ   70 KOŠICE
  Vladislav VAŠIV   61 KOŠICE
  Anton VIŠČUR   73 KOŠICE
  Fridrich WIENINGER   68 KOŠICE
  Pavol BOJTI   64 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Jozef TAKÁČ   52 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Pavel ANTOŠKA   65 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Miloš BUNTA   57 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Milan DURNÝ   60 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Jozef GÁL   70 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Vladimír GRAŽDIEL   73 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Dana GRIEŠOVÁ   53 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Štefan HROŠ   71 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Dušan KIEBEL   59 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ľubomír KOKAVEC   49 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ladislav KREKÁČ   56 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Juraj KUČERA   59 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ján STANKO   46 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Pavel ŠTEVČEK   59 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Jozef DANIHEL   67 MALACKY
  Marta GAŠPAROVÁ   66 MALACKY
  Ján GAZDIČ   69 MALACKY
  Jaroslav JABLONICKÝ   48 MALACKY
  Ľuboš KMEŤ   55 MALACKY
  Peter KUPEC   63 MALACKY
  Anetta MATOUŠKOVÁ   52 MALACKY
  Vladimír STUDENÝ   48 MALACKY
  Marián VALÚCH   46 MALACKY
  Anastázia ČIERNA   78 MARTIN
  Andrej ČILIAK   71 MARTIN
  Milan KRÁLIČEK   64 MARTIN
  František MARCIN   59 MARTIN
  Miloš MIKULA   54 MARTIN
  Jaroslav MRÁZ   59 MARTIN
  Anna MRÁZIKOVÁ   73 MARTIN
  Štefan NOGA   62 MARTIN
  Pavol OBUCH   59 MARTIN
  Peter ŠTERBA   71 MARTIN
  Marián ZUBKO   61 MARTIN
  Vincent BAJUŽIK   59 MICHALOVCE
  Milan JESENKO   69 MICHALOVCE
  Marián JURÍK   60 MICHALOVCE
  Peter TKAČ   72 MICHALOVCE
  Slavomír JUHÁS   52 MOLDAVA NAD BODVOU
  Gejza KONDERLA   60 MOLDAVA NAD BODVOU
  Ján KÖVEŠDI   47 MOLDAVA NAD BODVOU
  Juraj ÁBEL   62 NITRA
  Pavol BARTA   67 NITRA
  Viera BARTOVÁ   65 NITRA
  Pavol BENCA   56 NITRA
  Pavol DOJČÁN   62 NITRA
  Pavel DRIENOVSKÝ   69 NITRA
  Ján GULABA   53 NITRA
  Tibor HABO   49 NITRA
  Anna HERMANOVÁ   63 NITRA
  Atila HÖNYI   70 NITRA
  Ján HOPTAJ   65 NITRA
  Stanislav HRONČEK   56 NITRA
  Jozef JESENSKÝ   63 NITRA
  Ján KORIENOK   46 NITRA
  Jozef KUCHAR   60 NITRA
  Ladislav MACÁK   68 NITRA
  Igor MALICHER   58 NITRA
  Silvia MOKOŠÁKOVÁ   42 NITRA
  Jozef MOLNÁR   70 NITRA
  Viliam NEMČEK   59 NITRA
  Eugen NÉMETH   58 NITRA
  Jozef PLACHTIČKA   71 NITRA
  Ján PRIEBERA   57 NITRA
  Jozef PRUŽINEC   55 NITRA
  Peter RÍS   61 NITRA
  Ľudovít SITÁŠ   62 NITRA
  Jozef ŠÁŠIK   72 NITRA
  Marián ŠLOSÁR   68 NITRA
  Jozef VIVODÍK   67 NITRA
  Juraj WINDISCH   68 NITRA
  Jaroslav GARAJ   58 NOVÉ ZÁMKY
  Ján KANDA   65 NOVÉ ZÁMKY
  Pavol KRASLAN   88 NOVÉ ZÁMKY
  Štefan KVASNOVSKÝ   67 NOVÉ ZÁMKY
  Alexander MARKO   70 NOVÉ ZÁMKY
  Štefan MELIŠEK   68 NOVÉ ZÁMKY
  Tibor PETRIK   63 NOVÉ ZÁMKY
  Igor POLLÁK   50 NOVÉ ZÁMKY
  Eduard SABOPÁL   64 NOVÉ ZÁMKY
  Marian SLAŽANSKÝ   69 NOVÉ ZÁMKY
  Milan ŠIMŠÍK   47 NOVÉ ZÁMKY
  Pavol ŠVAJDA   53 NOVÉ ZÁMKY
  Zoltán ZÁLEŽÁK   55 NOVÉ ZÁMKY
  Ján BODŽÁR   63 PEZINOK
  Štefan BRESTOVANSKÝ   68 PEZINOK
  Štefan GAŠPAROVIČ   60 PEZINOK
  Ivan KNÉZEL   51 PEZINOK
  Ľuboš KORČEK   57 PEZINOK
  Ľudovít LUKÁCS   72 PEZINOK
  Jana MOLNÁROVÁ   67 PEZINOK
  Miroslav VOJTEK   73 PEZINOK
  Vladimír ZEDNÍK   78 PEZINOK
  Ján CIBULA   60 POPRAD
  Štefan GARANČOVSKÝ   68 POPRAD
  Marián GONDA   62 POPRAD
  Ján CHALÚPKA   69 POPRAD
  Jozef KAPOLKA   68 POPRAD
  Ján KUŠNIRÁK   70 POPRAD
  Anna PAVLÁKOVÁ   70 POPRAD
  Rudolf PISARČÍK   68 POPRAD
  Peter URAM   65 POPRAD
  Milan BAČÍK   71 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Maroš HALAMÍČEK   47 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jaroslav HAMÁR   53 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Pavol JANÍK   63 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jozef JANIS   69 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Anton KRAJČÍK   73 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Václav VOJÁČEK   55 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Jozef ZBORAN   50 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Peter ANDRAŠČÍK   57 PREŠOV
  Ondrej BALÁŽ   66 PREŠOV
  Ján BARČ   57 PREŠOV
  Ľuboš CINA   58 PREŠOV
  Pavel DŽOMEK   54 PREŠOV
  Ján HRIBĽAN   49 PREŠOV
  Tibor KNECHTA   67 PREŠOV
  Stanislav KRAJŇÁK   71 PREŠOV
  Ján LECHVÁR   61 PREŠOV
  Peter LIPNICKÝ   60 PREŠOV
  Andrej MALANKIEVIČ   63 PREŠOV
  Vladimír MOROZ   59 PREŠOV
  Ľudovít SURGENT   53 PREŠOV
  Stanislav ŠKORICA   52 PREŠOV
  Marián TEJBUS   57 PREŠOV
  Jaroslav TKÁČ   65 PREŠOV
  Ivan TOBIAŠ   76 PREŠOV
  Bohumír BEDEČ   65 PRIEVIDZA
  Július BROŠ   72 PRIEVIDZA
  Jozef FRIMMEL   71 PRIEVIDZA
  Maroš FRIMEL   46 PRIEVIDZA
  Miloslav HUDÁK   62 PRIEVIDZA
  Vojtech KORDOŠ   61 PRIEVIDZA
  Jozef LACÚŠKA   65 PRIEVIDZA
  Marián LAPIN   69 PRIEVIDZA
  Peter MNÍCH   53 PRIEVIDZA
  Vojtech POLONY   63 PRIEVIDZA
  Roman RENDEK   48 PRIEVIDZA
  Bohuš ŠKULTÉTY   59 PRIEVIDZA
  Michal VOJTYLA   66 PRIEVIDZA
  Ladislav BALÁŽ   64 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Alexander BARNA   55 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Ondrej BRNDIAR   75 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Karol HERÉNYI   68 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Ľubomír KALIŠKA   57 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Ľuboslav LEHOTSKÝ   72 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Milan LIPTÁK   76 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Jozef PUPALA   68 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Blažej BARTÓK   76 ROŽŇAVA
  František BREZINA   62 ROŽŇAVA
  Richard BURČÍK   39 ROŽŇAVA
  Jiří HLADÍK   63 ROŽŇAVA
  Pavel KUČMÁŠ   67 ROŽŇAVA
  Ján RYBÁR   62 ROŽŇAVA
  Zoltán STRAŇÁK   47 ROŽŇAVA
  Peter ŠIMON   49 ROŽŇAVA
  Albert ŠMIHULA   81 ROŽŇAVA
  Ján CIBUĽA   67 RUŽOMBEROK
  Juraj DIDEK   51 RUŽOMBEROK
  Vladimír KAČALKA   62 RUŽOMBEROK
  Alojz KAPČÁK   70 RUŽOMBEROK
  Ján LEGÉNY   62 RUŽOMBEROK
  Jaromír PAVLÍK   55 RUŽOMBEROK
  Laurinc SALVA   66 RUŽOMBEROK
  Radoslav STRUHÁR   45 RUŽOMBEROK
  Miroslav TURČINA   56 RUŽOMBEROK
  Anna FEKETEOVÁ   66 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Bohuslav HLINKA   71 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Milan CHLEPKO   58 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Mário MIŠOVIČ   48 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ján MUŠUTA   55 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Jarmila UHRINOVÁ   59 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Štefan BORSENÍK   68 SENICA
  Pavol BURDA   62 SENICA
  Jozef ČERNÝ   71 SENICA
  Jozef DADO   65 SENICA
  Jozef HERCEG   67 SENICA
  Samuel KRIHO   69 SENICA
  Ivan KURIC   68 SENICA
  Ladislav LINDER   73 SENICA
  Dušan MACHÁČEK   65 SENICA
  Miroslav MIKULÁŠEK   61 SENICA
  Vladimír NOVÁK   65 SENICA
  Milan ŠTEFEČKA   73 SENICA
  Michal DRAGÚŇ   66 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Viera HLBINOVÁ   61 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Rudolf KOŠUT   71 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Pavol LEIBICZER   67 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Štefan MALÍŠEK   54 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Kamil PINČEK   72 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Milan SABOL   65 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Ján VARECHA   62 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Juraj ČUBA   66 STARÁ ĽUBOVŇA
  Stanislav HIRKA   54 STARÁ ĽUBOVŇA
  Vasiľ JELEŇÁK   57 STARÁ ĽUBOVŇA
  Ján PIVOVARSKÝ   69 STARÁ ĽUBOVŇA
  Miron SASARÁK   76 STARÁ ĽUBOVŇA
  Ján TROŠČÁK   63 STARÁ ĽUBOVŇA
  Vladimír ŽIVČÁK   61 STARÁ ĽUBOVŇA
  Ján MARUŠČÁK   61 STROPKOV
  Pavol SITKANIČ   51 STROPKOV
  Jozef ŠEVC   44 STROPKOV
  Ján ŠKURLA   60 STROPKOV
  Štefan ZÁVACKÝ   67 STROPKOV
  Ján CUPER   59 SVIDNÍK
  Peter KAZIMÍR   67 SVIDNÍK
  Vladimír LAŽO   52 SVIDNÍK
  Juraj TURIŠIN   66 SVIDNÍK
  Jaroslav ABRMAN   49 ŠAĽA
  Tibor DRUGA   57 ŠAĽA
  Mikuláš KISS   52 ŠAĽA
  František MÉSZÁROS   64 ŠAĽA
  František VARGA   66 ŠAĽA
  Zoltán ÁDÁMKA   55 ŠTÚROVO
  Pavel KRIŽÁK   73 ŠTÚROVO
  Vojtech MIKOŠ   64 ŠTÚROVO
  Marian PINTÉR   55 ŠTÚROVO
  Erich BŰNGENER   55 TOPOĽČANY
  Bohuslav DREVENÝ   48 TOPOĽČANY
  Ján FOLTÁN   69 TOPOĽČANY
  Dezider GÁFEL   71 TOPOĽČANY
  Pavel GERHÁT   70 TOPOĽČANY
  Milan GLOBAN   73 TOPOĽČANY
  Milan HAJŠO   85 TOPOĽČANY
  Ivan KASTELOVIČ   72 TOPOĽČANY
  Peter KRIŽAN   53 TOPOĽČANY
  Róbert KRUPKA   69 TOPOĽČANY
  Ľubomír KUTIŠ   69 TOPOĽČANY
  Róbert MOČKO   56 TOPOĽČANY
  Ivan MOLNÁR   62 TOPOĽČANY
  Stanislav MRÁZ   73 TOPOĽČANY
  Rudolf PAVELKA   72 TOPOĽČANY
  Ján ŠULAJ   54 TOPOĽČANY
  Vasiľ KSEŇAK   65 TREBIŠOV
  Dušan PAVLIK   57 TREBIŠOV
  Jozef ČERMÁK   55 TRENČÍN
  Ladislav FIC   70 TRENČÍN
  Ján HANÁK   71 TRENČÍN
  Štefan CHLEBAN   65 TRENČÍN
  Ľubomír CHOCHLÍK   56 TRENČÍN
  Dalibor JANČA   71 TRENČÍN
  Jozef JASNICKÝ   55 TRENČÍN
  Pavol KADLEČÍK   61 TRENČÍN
  Jozef KONEČNÝ   75 TRENČÍN
  Miroslav KOPČAN   67 TRENČÍN
  Dušan ONDREJOVIČ   70 TRENČÍN
  Pavel ONDRUŠKA   65 TRENČÍN
  Jaroslav PASTOREK   74 TRENČÍN
  Peter SEDLÁČEK   71 TRENČÍN
  Marián VELIČ   65 TRENČÍN
  Ján VIČÍK   67 TRENČÍN
  Peter ZICHA   55 TRENČÍN
  Štefan ÁBEL   48 TRNAVA
  Jozef BARÁK   75 TRNAVA
  Rudolf BORIK   69 TRNAVA
  Ľubomír CEROVSKÝ   63 TRNAVA
  Juraj GABERA   60 TRNAVA
  Vladimír HUNA   66 TRNAVA
  Róbert HUTÁR   40 TRNAVA
  Vojtech CHRENKA   64 TRNAVA
  Jaroslav ILOVIČ   57 TRNAVA
  Štefan KUBÍK   56 TRNAVA
  Ján MIKLÓŠ   61 TRNAVA
  Dalibor SIKORSKÝ   56 TRNAVA
  Marián ŠAJBIDOR   65 TRNAVA
  Zdenka TIBENSKÁ   61 TRNAVA
  Miroslav UHLÍK   54 TRNAVA
  Pavel ZBOJEK   75 TRNAVA
  Milan GREGOR   49 ZLATÉ MORAVCE
  Viliam MATEJOV   72 ZLATÉ MORAVCE
  Jozef NEMČEK   61 ZLATÉ MORAVCE
  Ján ŠÍPOŠ   55 ZLATÉ MORAVCE
  Roman ŠÍRA   49 ZLATÉ MORAVCE
  Václav ZELENKA   68 ZLATÉ MORAVCE
  Gejza ČERNÍK   45 ZVOLEN
  Ladislav ROŽEK   64 ZVOLEN
  Ivan TEREN   56 ZVOLEN
  Jozef TESERY   62 ZVOLEN
  Marcel HUŇADY   73 ŽARNOVICA
  Marián JÁNY   71 ŽARNOVICA
  Marián MARUŠKA   62 ŽARNOVICA
  Jaroslav GAŽO   50 ŽELIEZOVCE
  Margita KÖPENCEIOVÁ-NAGYOVÁ 66 ŽELIEZOVCE
  Ľudovít MÁTÉ   77 ŽELIEZOVCE
  Tibor PETRÁŠ   67 ŽELIEZOVCE
  Peter PETROVICS   46 ŽELIEZOVCE
  Pavol RADICS   67 ŽELIEZOVCE
  Juraj SKLENÁR   71 ŽELIEZOVCE
  Ján AUGUSTÍN   74 ŽILINA
  Peter BEŠKO   61 ŽILINA
  Ivan CIESARÍK   73 ŽILINA
  Vladimír FABŠÍK   69 ŽILINA
  Rastislav HANULIAK   63 ŽILINA
  Jozef HRDINA   71 ŽILINA
  Ľudovít HRNKO   73 ŽILINA
  Marián CHUDEJ   67 ŽILINA
  Juraj ISTENÍK   67 ŽILINA
  Igor KAČIAK   65 ŽILINA
  Tibor KAZIMÍR   44 ŽILINA
  Ľuboš KIRCHNER   58 ŽILINA
  Ján KOHÚT   83 ŽILINA
  Jozef KUBEŠ   69 ŽILINA
  Rudolf KUBÍK   60 ŽILINA
  Ladislav KUFFA   70 ŽILINA
  Peter MAKUKA   66 ŽILINA
  Milan MRVEČKA   62 ŽILINA
  Dušan PIALA   54 ŽILINA
  Jordán POLLÁK   65 ŽILINA
  Ján PRÍHODA   66 ŽILINA
  Ivan SLAMKA   74 ŽILINA
  Milan ŠAMAJ   63 ŽILINA
  František ŠTEFÁNIK   63 ŽILINA
  Jozef ŠURLÁK   67 ŽILINA
  Stanislav ZACHAR   71 ŽILINA
           
Všetkým oslávencom prajeme pevné zdravie, veľa úspechov v osobnom živote a mnoho ďalších rokov strávených v kruhu svojich blízkych a priateľov.
           
Zoznam oslávencov je spracovaný z evidencie APVV vytvorenej z podkladov jednotlivých Miestnych organizácii APVV.
           
Ak má niekto záujem poslať oslávencovi gratuláciu, môže tak urobiť prostredníctvom predsedu MO APVV, ktorej je oslávenec členom. Adresy trvalého pobytu a telefónne čísla oslávencov prípadne iných členov APVV Vám bez ich súhlasu nebudú poskytnuté.
           
Prezídium APVV.