Narodeniny členov od 1.2. do 29.2.2020
         
  Meno Priezvisko výročie MO APVV
  Viera BOBÁKOVÁ 66 BANSKÁ BYSTRICA
  Miloš BUDA 62 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan ČECH 64 BANSKÁ BYSTRICA
  Milan ČELKO 67 BANSKÁ BYSTRICA
  Marian FEKIAČ 68 BANSKÁ BYSTRICA
  Ľudovít FERENC 66 BANSKÁ BYSTRICA
  Bohuš FICHNA 63 BANSKÁ BYSTRICA
  Dušan FOJTÍK 58 BANSKÁ BYSTRICA
  Vladimír GOCNÍK 72 BANSKÁ BYSTRICA
  Dušan HOJSÍK 73 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef IVANOC 55 BANSKÁ BYSTRICA
  František KALISKÝ 51 BANSKÁ BYSTRICA
  Július KARABÍN 72 BANSKÁ BYSTRICA
  Jaromír KMEŤ 72 BANSKÁ BYSTRICA
  Jozef KOHÁR 59 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján KOIŠ 67 BANSKÁ BYSTRICA
  Drahomír KYSEĽ 56 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján MAČUHA 61 BANSKÁ BYSTRICA
  Peter MÔCIK 56 BANSKÁ BYSTRICA
  Amália OMANIKOVÁ 79 BANSKÁ BYSTRICA
  Ján PALKOVIČ 43 BANSKÁ BYSTRICA
  Karol POLÁK 71 BANSKÁ BYSTRICA
  Ľubomír POLÓNI 69 BANSKÁ BYSTRICA
  Daniel POTANČOK 67 BANSKÁ BYSTRICA
  Ivan ŠKULTÉTY 68 BANSKÁ BYSTRICA
  Ivan VIDAN 58 BANSKÁ BYSTRICA
  František DEMJANOVIČ 69 BARDEJOV
  Vladimír FILIPOVIČ 66 BARDEJOV
  František MIHALIK 56 BARDEJOV
  Tibor BÓŽING 57 BRATISLAVA II
  Ľubomír DUBOVAN 71 BRATISLAVA II
  Ladislav IGENYES 61 BRATISLAVA II
  Dušan JANÁK 68 BRATISLAVA II
  Jozef MAKOVÝ 66 BRATISLAVA II
  Štefan MARCINA 68 BRATISLAVA II
  Jozef MATEJOV 72 BRATISLAVA II
  Veronika MELIŠKOVÁ 70 BRATISLAVA II
  Imrich PINTER 59 BRATISLAVA II
  Ĺubomír SÁSIK 69 BRATISLAVA II
  Milan SEDLÁK 72 BRATISLAVA II
  Ivan SLIVA 68 BRATISLAVA II
  Miroslav STUPAVSKÝ 68 BRATISLAVA II
  Mariana SPIŠÁKOVÁ 54 BRATISLAVA II
  Silvester DZÚRIK 60 BRATISLAVA IV
  Mária DZÚRIKOVÁ 74 BRATISLAVA IV
  Jozef FRAŇO 63 BRATISLAVA IV
  Dušan HAVLÍK 67 BRATISLAVA IV
  Naďa STRUHÁROVÁ 68 BRATISLAVA IV
  František BALOG 63 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jaroslav BOŽIK 54 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Emília ČEPELOVÁ 67 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Otto GAVORNÍK 70 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jozef HOLZKNECHT 53 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Karol HRÚZA 79 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jozef KUCKO 60 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jozef LUZORT 69 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ján NOVOSAD 61 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Milan OCHODNÍCKY 65 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Viliam OPÁLEK 50 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Vladimír SIAŽIK 59 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ivan SKALOŠ 65 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Jozef SLOBODA 83 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Ján ŠKRHA 68 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Michal VARGA 56 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Gertrúda VARGOVÁ 70 BRATISLAVA MESTO A OKOLIE
  Tibor ANDRÁSSY 60 BRATISLAVA V
  Miroslav BALÁŽ 60 BRATISLAVA V
  Viliam BALÁŽ 72 BRATISLAVA V
  Elena BARIČIAKOVÁ 72 BRATISLAVA V
  Dušan BENIAČ 61 BRATISLAVA V
  Ľubomír BOMBA 67 BRATISLAVA V
  Viera BULLOVÁ 67 BRATISLAVA V
  Ján DONOVAL 62 BRATISLAVA V
  Karol DRANAČKA 72 BRATISLAVA V
  Jozef IVANČO 70 BRATISLAVA V
  Alexander JAKUBEC 72 BRATISLAVA V
  Igor JEŠKO 64 BRATISLAVA V
  Ľubomír LAUKO 65 BRATISLAVA V
  Ján LEJTRICH 67 BRATISLAVA V
  Ján MAJERNÍK 74 BRATISLAVA V
  Juraj OČOVSKÝ 59 BRATISLAVA V
  Vojtech RADA 64 BRATISLAVA V
  Eugen RICHTER 71 BRATISLAVA V
  Štefan RUŽIČ 76 BRATISLAVA V
  Marián SCHMIED 53 BRATISLAVA V
  Juraj SLABÝ 81 BRATISLAVA V
  Miroslav SMOLKA 69 BRATISLAVA V
  Milan SRNEČEK 68 BRATISLAVA V
  Ctibor ŠTEFUNKO 59 BRATISLAVA V
  Milan ŽIVICKÝ 68 BRATISLAVA V
  Štefan FROLO 64 ČADCA
  Ján JANÍČEK 60 ČADCA
  Pavol KRIŠTOFÍK 66 ČADCA
  František KUBICA 58 ČADCA
  Miroslav KUBICA 56 ČADCA
  Anton MASLÁK 62 ČADCA
  Anton MITRENGA 61 ČADCA
  Milan VLADÁR 66 ČADCA
  Ladislav FRELICH 51 DOLNÝ KUBÍN
  Milan GAŽKO 63 DOLNÝ KUBÍN
  Marián GUOTH 60 DOLNÝ KUBÍN
  Vladimír HRUBJAK 53 DOLNÝ KUBÍN
  Metod HUBČIK 83 DOLNÝ KUBÍN
  Cyril CHOVANEC 69 DOLNÝ KUBÍN
  Milan KARCOL 55 DOLNÝ KUBÍN
  Jozef KRUPA 63 DOLNÝ KUBÍN
  Ján MATIS 69 DOLNÝ KUBÍN
  Peter SOJČÁK 48 DOLNÝ KUBÍN
  Miroslav VALKO 48 DOLNÝ KUBÍN
  Marián BENEDIK 73 DUNAJSKÁ STREDA
  Štefan BOROS 67 DUNAJSKÁ STREDA
  Pavel CSÜTÖRTÖKI 55 DUNAJSKÁ STREDA
  Marián DOBRÝ 50 DUNAJSKÁ STREDA
  Roland KOCSIS 51 DUNAJSKÁ STREDA
  Tibor LÁSZLÓ 50 DUNAJSKÁ STREDA
  Ľudovít MAYER 69 DUNAJSKÁ STREDA
  Oľga PAPPOVÁ 71 DUNAJSKÁ STREDA
  Emil POPRAC 81 DUNAJSKÁ STREDA
  Karol SOÓS 57 DUNAJSKÁ STREDA
  Ján TÓTH 63 DUNAJSKÁ STREDA
  Jozef KRIVOSUDSKÝ 72 GALANTA
  Štefan MARCZIBÁNYI 67 GALANTA
  Igor ŠOLTÍS 57 GALANTA
  Jiří BÓKA 53 KOMÁRNO
  Róbert CZIBOR 51 KOMÁRNO
  Jozef ADAMKOVIČ 72 KOŠICE
  Janka BABČÁKOVÁ 69 KOŠICE
  Karol BAČO 63 KOŠICE
  Jolana BEKEŠOVÁ 63 KOŠICE
  Ján BELÁK 70 KOŠICE
  Stanislav BERNÁT 52 KOŠICE
  Mária BODENLOSOVÁ 74 KOŠICE
  Jozef BORIS 73 KOŠICE
  Jozef BULAJČÍK 62 KOŠICE
  Imrich ČEKAN 68 KOŠICE
  Ľubomír ČONKA 57 KOŠICE
  Viliam DREISIG 59 KOŠICE
  Jaroslav ĎUMBALA 67 KOŠICE
  Andrej DURDAN 70 KOŠICE
  Peter FEJFAR 70 KOŠICE
  Marián GÁNOVSKÝ 53 KOŠICE
  Jozef GRANČAJ 75 KOŠICE
  Dušan HARČÁR 68 KOŠICE
  Csaba HARSÁNYI 59 KOŠICE
  Ladislav HORVÁTH 55 KOŠICE
  Josef HOTOVÝ 60 KOŠICE
  Viliam ILLES 70 KOŠICE
  Michal IVANČO 56 KOŠICE
  Jozef KISS 67 KOŠICE
  Jaroslav KLASOVSKÝ 57 KOŠICE
  Jozef KUCHTA 70 KOŠICE
  Jaroslav MANDŽÁR 63 KOŠICE
  Marta MIČKOVÁ 66 KOŠICE
  Daniel MIZERA 69 KOŠICE
  Radovan MOCINEC 48 KOŠICE
  Ján NEDBAL 65 KOŠICE
  Jaroslav ONUFRÁK 57 KOŠICE
  Vladislav PEC 62 KOŠICE
  Pavol PORUBSKÝ 70 KOŠICE
  Ján PRISTÁŠ 74 KOŠICE
  Pavol RÁCZ 63 KOŠICE
  Bartolomej STANČÍK 79 KOŠICE
  Ján STANKOVIČ 69 KOŠICE
  Štefan SZALONTAI 61 KOŠICE
  Ján ŠMELKO 55 KOŠICE
  Peter ŠVARTZ 63 KOŠICE
  Ladislav TIMKO 70 KOŠICE
  Maroš TÓTH 49 KOŠICE
  Milan VAĽOVSKÝ 78 KOŠICE
  Miroslav VÍTEK 68 KOŠICE
  František DANKO 56 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Vladimír ILLÉS 54 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Július RAGÁŇ 71 KRÁĽOVSKÝ CHLMEC
  Ľubomír BARTÍK 58 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Jaroslav BIRKA 63 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Jaroslav ČUPKA 70 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Milan GRIEŠ 67 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ivan KOVÁČIK 72 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ján KRÁTKY 69 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Dušan LENČO 66 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ján LUKÁČ 72 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Ján MICHALÍČEK 63 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Daniela MODROVSKÁ 68 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  Miroslav STAROŇ 55 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
  František BÖHM 49 MALACKY
  Miroslav FUMÁČ 64 MALACKY
  Jozef KARŠAY 45 MALACKY
  Vladimír OKŠA 73 MALACKY
  Andrej TRENČANSKÝ 58 MALACKY
  Peter BABČO 68 MARTIN
  Pavel ČERŇAN 69 MARTIN
  Marián ČERPÁK 65 MARTIN
  Ján DEBRECÉNI 67 MARTIN
  Miroslav GALLO 64 MARTIN
  Milan HUSÁR 46 MARTIN
  Miroslav CHEBEN 63 MARTIN
  Richard KRÁSNY 73 MARTIN
  Ján MARŠALA 56 MARTIN
  Ľubomír MASLÁK 61 MARTIN
  Ctibor MATULA 74 MARTIN
  Alojz MICHÁLEK 67 MARTIN
  Jozef PETRÁŠ 70 MARTIN
  Miroslav ŠVEDA 56 MARTIN
  František BICÁK 56 MICHALOVCE
  Milan ČORNEJ 67 MICHALOVCE
  Ján HRIC 69 MICHALOVCE
  Vasil VARJAN 73 MICHALOVCE
  Ján BOBRO 72 MOLDAVA NAD BODVOU
  Ján DARJANIN 73 MOLDAVA NAD BODVOU
  Štefan ZSELENÁK 50 MOLDAVA NAD BODVOU
  Jozef ANDROVIČ 66 NITRA
  Peter AUDY 55 NITRA
  Peter BENEDIK 67 NITRA
  Peter DEPEŠ 51 NITRA
  Ivan DOBROVODSKÝ 63 NITRA
  Elemír DUBEŇ 70 NITRA
  Pavel GAJDOŠ 71 NITRA
  Peter HOLÝ 48 NITRA
  Ján HRADICKÝ 71 NITRA
  Ivan HRNČIAR 56 NITRA
  Roman HUDÁK 58 NITRA
  Jozef CHOVANEC 56 NITRA
  Igor KONKUŠ 64 NITRA
  Emil KORPÁŠ 73 NITRA
  Róbert KOŠŤÁL 55 NITRA
  Miroslav KOVÁČ 68 NITRA
  Ján KOZÁR 63 NITRA
  Mikuláš LISY 73 NITRA
  Jozef MARCI 70 NITRA
  Peter MARTIŠ 51 NITRA
  Jiří NESVADBA 72 NITRA
  Dušan PRELOŽNÍK 60 NITRA
  Jozef SEKEREŠ 68 NITRA
  Štefan SULÍK 73 NITRA
  Roman UHLÁR 48 NITRA
  Vladimír VNUK 60 NITRA
  Peter VOJTEK 56 NITRA
  Ján ANDRÁŠIK 48 NOVÉ ZÁMKY
  Irena HAJASOVÁ 69 NOVÉ ZÁMKY
  Štefan HAMRAN 72 NOVÉ ZÁMKY
  Július ILLÉS 58 NOVÉ ZÁMKY
  Pavol KANTÁR 53 NOVÉ ZÁMKY
  Jozef PAVLOVIČ 67 NOVÉ ZÁMKY
  Robert TANOCZKY 60 NOVÉ ZÁMKY
  Eva HRACHOVSKÁ 63 PEZINOK
  Karol HRČKO 61 PEZINOK
  Milan MOLNÁR 72 PEZINOK
  Felix MURČEK 47 PEZINOK
  Martin PALČÍK 57 PEZINOK
  Marian PARAJKA 71 PEZINOK
  Ján SZABO 82 PEZINOK
  Jozef TÓTH 60 PEZINOK
  Juraj ZBUDILA 71 PEZINOK
  Ján HANDZILKO 70 POPRAD
  Jozef JAKUBÍK 54 POPRAD
  Ján LACHKÝ 64 POPRAD
  Ladislav LOVÁS 63 POPRAD
  Valéria MAGEROVÁ 69 POPRAD
  Martin MIKUŠ 50 POPRAD
  Jozef ONDÁŠ 67 POPRAD
  Ján RUSNÁK 77 POPRAD
  Jakub RUŠIN 79 POPRAD
  Vojtech VAĽKOVSKÝ 68 POPRAD
  Viliam VANTROBA 62 POPRAD
  Ján VÝROSTEK 68 POPRAD
  Marián ŽIFČÁK 59 POPRAD
  Stamislav SMATANA 59 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Imrich SÚLIK 69 POVAŽSKÁ BYSTRICA
  Milan BALÁŽ 60 PREŠOV
  Stamislav FEJERČÁK 52 PREŠOV
  Ján KNAPÍK 55 PREŠOV
  Peter KRÁĽ 69 PREŠOV
  Imrich KUCHÁRIK 70 PREŠOV
  Štefan MAKARA 57 PREŠOV
  Jozef MATEJ 70 PREŠOV
  Peter PAVEL 49 PREŠOV
  Ondrej PENDRÁK 57 PREŠOV
  Zdenko RAGULSKÝ 60 PREŠOV
  Miroslav SAVČÁK 59 PREŠOV
  Alexander STRIŽOVSKÝ 61 PREŠOV
  Mário UHRÍK 51 PREŠOV
  Peter VOJTÁŠ 50 PREŠOV
  Miroslav BELAŇ 74 PRIEVIDZA
  Alexander DRIENIK 76 PRIEVIDZA
  Ivan FODOR 71 PRIEVIDZA
  Jozef HLINKA 71 PRIEVIDZA
  Vladimír KOPÁL 72 PRIEVIDZA
  Jozef KRAJČI 60 PRIEVIDZA
  Miroslav MELUŠ 59 PRIEVIDZA
  Štefan POLJAK 77 PRIEVIDZA
  Igor VAVRO 58 PRIEVIDZA
  Peter ZAVADIL 54 PRIEVIDZA
  Peter BÉREŠ 49 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Miroslav BITALA 58 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Tibor GÁSPÁR 57 RIMAVSKÁ SOBOTA
  Štefan BAK 66 ROŽŇAVA
  Ladislav ŠIMKO 68 ROŽŇAVA
  Melánia ŠMIHULOVÁ 66 ROŽŇAVA
  Dušan TEŠLÁR 71 ROŽŇAVA
  Ondrej TOMÁŠIK 67 ROŽŇAVA
  Ladislav ZAJDÓ 62 ROŽŇAVA
  Ondrej ZIMAN 73 ROŽŇAVA
  Pavol BAŠTIGÁL 67 RUŽOMBEROK
  Eugeň GREBÁČ 68 RUŽOMBEROK
  Milan MIHÁLIK 61 RUŽOMBEROK
  Pavol BOGYI 73 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Alojz BRAŽINA 62 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Oto GEMERSKÝ 53 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Vladimír GUOTH 72 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Jozef HATŇANEK 52 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ladislav KOVÁČ 56 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Stanislav KRAKOVSKÝ 72 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Igor LUPTÁK 59 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ľuboš NEMČEK 49 RUŽOMBEROK OKOLIE
  Ladislav NEMČEK 71 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ĺuboš PIATKO 55 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Štefan STRELKA 74 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Ján ŠAVRNOCH 71 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Jolana WAGNEROVÁ 70 RUŽOMBEROK-OKOLIE
  Dušan BERTA 71 SENICA
  Ján BOBOT 65 SENICA
  Svetozár BOOR 56 SENICA
  Štefan ČUVALA 67 SENICA
  Jozef ĎURIŠ 66 SENICA
  Ján CHORVÁT 61 SENICA
  Ján POBJECKÝ 56 SENICA
  František POLAKOVIČ 51 SENICA
  Marián STUPAVSKÝ 69 SENICA
  Ivan ŠTEFEČKA 66 SENICA
  Vladimír VULGAN 67 SENICA
  Daniel ZBORAN 68 SENICA
  Peter ZEDNÍČEK 70 SENICA
  Karol DEPTA 46 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Roman DOPIRÁK 50 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Ján CHOMA 67 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Peter KRESŤANKO 72 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Štefan MANIAK 63 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Juraj VELEBÍR 61 SPIŠSKÁ NOVÁ VES
  Milan HUDAČEK 59 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Jozef KOPNICKÝ 65 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Ondrej MASLÍK 68 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Marián ŠVANTNER 52 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Alojz URBANOVSKÝ 69 SPIŠSKÉ PODHRADIE
  Ján BAČA 81 STARÁ ĽUBOVŇA
  Pavol PAUČULA 66 STARÁ ĽUBOVŇA
  Jozef PIONTEK 64 STARÁ ĽUBOVŇA
  Ján ŠIMA 61 STARÁ ĽUBOVŇA
  Rudolf VOJTEK 69 STARÁ ĽUBOVŇA
  Jaroslav ZELENÝ 67 STARÁ ĽUBOVŇA
  Ladislav MOCHNÁČ 59 STROPKOV
  Vladimír SISÁK 63 STROPKOV
  Mária DEMJANOVÁ 70 SVIDNÍK
  Juraj CHALACHAN 70 SVIDNÍK
  Imrich KUZIAK 68 SVIDNÍK
  Ján ROGUĽA 59 SVIDNÍK
  František BREZINA 55 ŠAĽA
  Jozef BUCSEK 60 ŠAĽA
  Oto FIEDLER 52 ŠAĽA
  Ladislav FILIP 61 ŠAĽA
  Silvester IŽMAN 49 ŠAĽA
  Jozef KUŽELA 51 ŠAĽA
  Pavol MANDÁK 55 ŠAĽA
  Marián MÓRI 46 ŠAĽA
  Pavel ADAMKA 59 ŠTÚROVO
  Július BOGDÁNYI 52 ŠTÚROVO
  Imrich FARKAS 59 ŠTÚROVO
  Jozef HRACHOVICKÝ 62 ŠTÚROVO
  Miloš BUBLA 61 TOPOĽČANY
  Emanuel DUBAJ 69 TOPOĽČANY
  Jozef GRMAN 72 TOPOĽČANY
  Peter PETRÁŠ 72 TOPOĽČANY
  Marian REMEŇ 55 TOPOĽČANY
  Peter VOJTKO 69 TOPOĽČANY
  Ľudovít NAGY 62 TREBIŠOV
  Imrich RAPÁČ 56 TREBIŠOV
  Theodor SZABO 67 TREBIŠOV
  Jozef ŠTEFAŇÁK 60 TREBIŠOV
  Imrich ŽIVČÁK 63 TREBIŠOV
  Andrea ADAMOVICOVÁ 45 TRENČÍN
  Dušan BEČÁR 68 TRENČÍN
  Marietta BEČÁROVÁ 64 TRENČÍN
  Pavol BELÚCH 55 TRENČÍN
  Štefan DVORSKÝ 70 TRENČÍN
  Pavol FILO 57 TRENČÍN
  Štefan HANÁK 59 TRENČÍN
  Jaroslav KŇAZOVICKÝ 63 TRENČÍN
  Ivan KOZIC 60 TRENČÍN
  Vladimír MASÁR 61 TRENČÍN
  Pavel MITANA 65 TRENČÍN
  Štefan PARTL 72 TRENČÍN
  Anton PETROVSKÝ 66 TRENČÍN
  Ľubomír PIŠTA 64 TRENČÍN
  Pavol PSOTNÝ 65 TRENČÍN
  Stanislav ŠIMONOVIČ 66 TRENČÍN
  Margita ŠIŠOVSKÁ 59 TRENČÍN
  Samuel UHRIN 72 TRENČÍN
  Alena VANDŽALOVÁ 64 TRENČÍN
  Karol ZELENAY 70 TRENČÍN
  František BULLA 64 TRNAVA
  Miroslav KABÁT 65 TRNAVA
  Robert KAMENÁR 78 TRNAVA
  Ladislav KOVÁČ 51 TRNAVA
  Viera KRUKSOVÁ 75 TRNAVA
  Jozef OLIVA 62 TRNAVA
  František TIBENSKÝ 68 TRNAVA
  Miloš TOMAŠOVIČ 57 TRNAVA
  Stanislav VAŠKO 55 TRNAVA
  Ján ZETOCHA 68 TRNAVA
  Vladimír KYTKA 67 ZLATÉ MORAVCE
  Peter SENDLAI 63 ZLATÉ MORAVCE
  Peter SZEGÉNY 57 ZLATÉ MORAVCE
  Gustáv BUŠOVSKÝ 65 ZVOLEN
  Peter GELLÉN 49 ZVOLEN
  Dušan HÚSKA 63 ZVOLEN
  Ján SLIZ 57 ZVOLEN
  Roman KELECSÉNYI 52 ŽARNOVICA
  Ján RAJNOHA 52 ŽARNOVICA
  Ivan VOLENTIER 58 ŽARNOVICA
  Vlasta BÁLENTOVÁ 85 ŽELIEZOVCE
  Ladislav BÁLINT 57 ŽELIEZOVCE
  Juraj KRÁLIK 55 ŽELIEZOVCE
  Ondrej PÁSZTOR 57 ŽELIEZOVCE
  Ján REHORČÍK 63 ŽELIEZOVCE
  František GUŽÍK 65 ŽILINA
  Alena JANOŠOVÁ 53 ŽILINA
  Peter JURÍČEK 65 ŽILINA
  Jaroslav KOŠTÁL 55 ŽILINA
  Stanislav KOZINA 53 ŽILINA
  Stanislav MARUŇÁK 71 ŽILINA
  Milan MAZÚR 70 ŽILINA
  Jozef MILAN 66 ŽILINA
  Peter PRAZNOVEC 71 ŽILINA
  Mikuláš PUCHOŇ 71 ŽILINA
  Karel ROUBAL 69 ŽILINA
  Zdenko SIVÁK 77 ŽILINA
  Ján SLYŠKO 72 ŽILINA
  Július ŠEVČÍK 55 ŽILINA
  Ján ŠUSTEK 51 ŽILINA
  Vladimír ŽÁK 67 ŽILINA

 

Všetkým oslávencom prajeme pevné zdravie, veľa úspechov v osobnom živote a mnoho ďalších rokov strávených v kruhu svojich blízkych a priateľov.

Zoznam oslávencov je spracovaný z evidencie APVV vytvorenej z podkladov jednotlivých Miestnych organizácii APVV.

Ak má niekto záujem poslať oslávencovi gratuláciu, môže tak urobiť prostredníctvom predsedu MO APVV, ktorej je oslávenec členom. Adresy trvalého pobytu a telefónne čísla oslávencov prípadne iných členov APVV Vám bez ich súhlasu nebudú poskytnuté.

Prezídium APVV.