Predsedníctvo MO APVV Bratislava II, pozýva 9. decembra 2023  ( sobota ) svojich členov na jednodňový autobusový výlet Vianočný jarmok“, ktorý sa uskutoční v Banskej Štiavnici. Pred tým, ale ešte navštívime Mincovňu v Kremnici, kde si pozrieme minciarskú expozíciu, ale aj zaujímavé exponáty a ražebňu, kde sa razia slovenské euromince.

     Ďalšou zastávkou bude kaštieľ vo sv. Antone. Kaštieľ s rozsiahlym anglickým parkom bol postavený v 18. storočí v štýle neskorého baroka. Majitelia lesných majetkov s tradičným záujmom o lov a organizovanie pravidelných poľovačiek prispeli k výzdobe interiéru prostredníctvom vzácnych trofejí, zbierky zbraní, umeleckých diel s poľovníckou tematikou.
     V popoludňajších hodinách si vychutnáme atmosféru vianočného jarmoku v Banskej Štiavnici, na nádvorí Starého zámku. Zohriať sa budeme môcť pri tradičnom vianočnom punči či medovine. Okrem toho nebude chýbať ani bohatá nádielka zvykov a tradícií, hudobný program, ukážky remesiel spojené s predajom remeselných výrobkov.
     Záujemcovia sa môžu záväzne prihlásiť najneskôr do 23. novembra 2023 na číslo 0908 767306, SMS, prípadne e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Odchod autobusu z Bratislavy ráno o 6:30 h, predpokladaný príchod späť do Bratislavy je večer o 19:00 h.
    
Členovia predsedníctva sa tešia na Vašu účasť.

Ing. Jozef Králič
predseda MO APVV Bratislava II

AKTUALIZÁCIA STRÁNKY: 30. novembra 2023

aktualizované: Fotogaléria (MO BAmo, MO NZ, MO MI, MO Kr.Chlmec, Prezídium APVV), 2%

Fórum: prispievať môže iba člen APVV, ktorý je zaregistrovaný na stránke. Na vloženie príspevkov treba byť prihlásený.

Fotogaléria: Nájdete v "Hornom menu", "Miestne organizácie" a potom si treba vybrať kraj, mesto a otvorí sa podmenu, kde nájdete aj fotogalériu príslušnej MO.

Opustili nás: každá MO má svoj priečinok "Opustili nás", kde sú umiestnené parte.

 

Zatvoriť