Dňa 12.9.2024 sa uskutočnil III. ročník krajského turnaja trojčlenných družstiev MO APVV Žilinského  kraja v bowlingu. Organizátormi bola  v tomto roku MO APVV Martin a prezídium APVV. Akcia sa konala v Academy Bowlingovej hale v Žiline, kde boli pre súťažiacich vytvorené podmienky na profesionálnej úrovni (napr. až 8 dráh).
     Turnaja sa zúčastnili trojčlenné družstvá z MO APVV Čadca, Dolný Kubín, Martin, Ružomberok okolie a Žilina. Prítomní boli aj predsedovia všetkých týchto MO aj oni si medzi sebou zasúťažili. Za prezídium sa turnaja zúčastnil prezident.

Každé družstvo vrátane predsedov malo tričká inej farby s logom APVV a názvom svojej miestnej organizácie. V družstvách sa súťažilo o putovný pohár prezidenta APVV a  družstvá na prvých troch miestach získali poháre, každé družstvo diplom V jednotlivcoch na prvom mieste získal  pohár a prví traja aj diplom.
     Hlavnú cenu "Putovný pohár" si odnieslo družstvo MO APVV Žilina, ktoré získalo aj ocenenie pre najvyšší náhod jednotlivca. Druhá priečka patrila družstvu MO APVV Dolný Kubín a tretia družstvu MO APVV Martin.
     Poďakovanie patrí najmä všetkým členom predsedníctva MO Martin ale aj ostaným, ktorí pripravili a vytvorili veľmi dobré podmienky na uskutočnenie tretieho ročníka takéhoto turnaja (I. ročník bol v roku 2019, v rokoch 2020 a 2021 sa turnaj neuskutočnil z dôvodu obmedzujúcich opatrení pandémie COVID-19) a prispeli tak k ďalšiemu rozvíjaniu aktivít našich miestnych organizácii aj v športovej oblasti. Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

prezídium APVV

AKTUALIZÁCIA STRÁNKY: 26. septembra 2024

aktualizované: Parte (MO RS, MO BJ, MO BAV), Rekreačná starostlivosť, Fotogaléria (MO SN, MO TV, MO MnB, MO NR, MO PK, MO KE)

Fórum: prispievať môže iba člen APVV, ktorý je zaregistrovaný na stránke. Na vloženie príspevkov treba byť prihlásený.

Fotogaléria: Nájdete v "Hornom menu", "Miestne organizácie" a potom si treba vybrať kraj, mesto a otvorí sa podmenu, kde nájdete aj fotogalériu príslušnej MO.

Opustili nás: každá MO má svoj priečinok "Opustili nás", kde sú umiestnené parte.