Dňa 2.3.2023 o 14:00 h sa v zmysle plánu činnosti MO APVV Svidník v reštauračnom zariadení pizzeria ZUZANA /bývala vináreň/ konala členská schôdza. ktorú viedol predseda MO p. Dušan Boršovský. Na schôdzi, ktorej sa zúčastnilo 25 členov a prezident APVV JUDr. Hristo Gluškov, bolo prevedené vyhodnotenie plánu práce a úloh za minuloročné obdobie. Na schôdzi bolo zvolené nové predsedníctvo /staronové, všetci pôvodní členovia boli zvolení opätovne/. Taktiež jubilantom, ktorí majú tohto roku okrúhle životné jubileum 70 a 60 rokov boli odovzdané pamätné listy ako aj vecné dary. Po skončení schôdze nasledovalo spoločenské posedenie. Každému veľmi pekne ďakujeme. Fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Dušan Boršovský
predseda MO APVV Svidník

AKTUALIZÁCIA STRÁNKY: 19. marca 2023

aktualizované: Parte (MO KN), Rekreačná starostlivosť, Fotogaléria (MO RS, MO Štúrovo, MO Spišské Podhradie, MO RK-Okolie, MO Kr. Chlmec), 2%

Fórum: prispievať môže iba člen APVV, ktorý je zaregistrovaný na stránke. Na vloženie príspevkov treba byť prihlásený.

Fotogaléria: Nájdete v "Hornom menu", "Miestne organizácie" a potom si treba vybrať kraj, mesto a otvorí sa podmenu, kde nájdete aj fotogalériu príslušnej MO.

Opustili nás: každá MO má svoj priečinok "Opustili nás", kde sú umiestnené parte.

 

Zatvoriť